Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi - Online, Uygulamalı | 0216 450 02 02

Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi

Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi

Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi

İmpress bilişimin uzman kadrosu ile tanışın! Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi birebir, sınıf ya da online olarak açılmaktadır. Güncel eğitim takvimi ve Object Oriented Principles And Design Patterns Eğitimi için açılacak sınıflar için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Object Oriented Principles And Design Patterns Nedir?

OOP prensipleri ve tasarım kalıpları, bakımı kolay ve zaman içinde genişletilebilen bilgisayar yazılım sisteminin tasarımı ve programlanması için bir dizi nesne yönelimli tasarım ilkesidir. Bu ilkeler, programcıların yazılım üzerinde çalışırken, kaynak kodunu hem okunabilir hem de genişletilebilir olana kadar yeniden yapılandırarak, çok daha verimli ve sorunsuz kod yazmalarını sağlar.

Bu eğitimin amacı nedir?
Bu eğitimin amacı, geliştiricilere, nesne yönelimli programlama tasarım desenlerini ve prensiplerini öğreterek, daha hızlı, daha efektif, daha yönetilebilir yazılımları, uygulamaları nasıl inşaa edebileceklerini öğretmektir. 

Kimler İçin uygundur? 
Özellikle büyük projelerde, büyük geliştirme takımlarıyla çalışan, daha hatasız, daha kullanışlı, daha okunabilir kodlar yazmak isteyen tüm yazılımcılar için uygundur. 


Eğitim İçeriği 
(Eğitim süresi: 24 Saat / 4 Gün)

  • SOLID Principles
  • KISS, DRY, YAGNI
  • Creational Patterns ( Abstract Factory Design Pattern, Builder Design Pattern, Factory Method Design Pattern, Prototype Design Pattern, Singleton Design Pattern ) 
  • Structural Patterns ( Adapter Design Pattern, Bridge Design Pattern Composite Design Pattern, Decorator Design Pattern, Facade Design Pattern Flyweight Design Pattern, Proxy Design Pattern ) 
  • Behavioral Patterns ( Chain Of Responsibility Design Pattern, Command Design Pattern, Interpretter Design Pattern, Iterator Design Pattern, Mediator Design Pattern, Memento Design Pattern, Observer Design Pattern State Design Pattern, Strategy Design Pattern, Template Method Design Pattern Visitor Design Pattern )

İletişim Formu

BİZ SİZİ ARAYALIM