JQuery ve JQuery UI Eğitimi - Online, Uygulamalı | 0216 450 02 02

JQuery ve JQuery UI Eğitimi

JQuery ve JQuery UI Eğitimi

JQuery ve JQuery UI Eğitimi

İmpress bilişimin uzman kadrosu ile tanışın! JQuery ve JQuery UI Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
JQuery ve JQuery UI Eğitimi birebir, sınıf ya da online olarak açılmaktadır. Güncel eğitim takvimi ve JQuery ve JQuery UI Eğitimi için açılacak sınıflar için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

JQuery ve JQuery UI Eğitimi
jQuery, hızlı, küçük ve zengin özelliklere sahip bir JavaScript kitaplığıdır. Çok sayıda tarayıcıda çalışan kullanımı kolay bir API ile HTML belgesi geçişi ve manipülasyonu, olay işleme, animasyon ve Ajax gibi şeyleri çok daha basit hale getirir. Çok yönlülük ve genişletilebilirliğin birleşimiyle jQuery, milyonlarca insanın JavaScript yazma şeklini değiştirmiştir. jQuery'nin temel amacı, web sitenizi daha etkileşimli ve çekici hale getirmek için JavaScript'i kullanmanın kolay bir yolunu sağlamaktır. Animasyon eklemek için de kullanılır.


Eğitimin amacı nedir?
Web geliştirme tarafında, pek çok büyük şirket tarafından kullanılan ve desteklenen Jquery kitaplığını katılımcılara ayrıntılı bir şekilde öğretmektir. 


Kimler için uygundur?
Web uygulamaları üzerine çalışan ve bu yönde kariyer hedefi olan herkese uygundur.


Eğitim İçeriği
Eğitim Süresi:
30 Saat / 5 Gün

  • Selectors ( Elements, All Elements, this Keyword, ID, Class, Multiple Items First Element, Odd/Even, Element and Class, Children, Attributes, Type, Contains )
  • Attributes / Values ( Get Attribute, Set Attribute, Set Multiple Attributes Set Attribute With Callback Function, Remove, Text Attribute, Data Attribute Value, HTML Value, Class )
  • Events ( Mouse Events, Keyboard Events, Form Events, Window Events Document Events )
  • Effects And Animation ( Sliding, Invisible, Fades )
  • Document Object Model ( DOM Manipulation, DOM Movement )
  • JQuery UI ( Create Theme, Using Theme, UI Elements, Draggables Droppables, Resizables, Selectables, Sortables )
     

İletişim Formu

BİZ SİZİ ARAYALIM